História najvýznamnejších vystúpení
 

2013

*show Orientálny večer s Fatimou3

*súťaž sólistiek LiptovOrientFestival

*súťaž Let´s Dance Praha 2013

 

2012
*ples Lemešany
*ples Hermanovce
*Valentín v obci Víťaz
*Prešovský hradný ples
*Medzinárodná súťaž PBB v Prešove
*Liptov Orient Festival 2012
*deň múzeí a hradov, hrad Ľubovňa
*výročný koncert,20.výročnie školy ZUŠ J.Poschla
*prešovský trojičný jarmok 2012
*Deň otvorených dverí v ZUŠ J. P. Prešov
*Záverečný koncert ZUŠ J. P. v PKO Prešov


2011
*plesy Brestov,Lemešany,Prešov,Stará Ľubovňa
*hosťovanie v programe OrientDivas show tanečnej skupiny Bellies Michalovce
*tanečné vystúpenie vrámci tanečného projektu Zuš Lipany Luskáčik
*sólo tanečné vystúpenie v programe
Čaro Orientu I. tanečnej skupiny Soraya Košice
*LiptovOrientFestival 2011
*tanečný festival Letisko Prešov
*OrientExpo Budapešť, Maďarsko
*Milano Martittima, medzinárodný festival orientálneho tanca,Taliansko
*belly dance párty II so Sorayou,Košice
*Exotic Nights,Sheyla,Brno
*prešovský trojičný jarmok
*slávnosti Spišská Bellá
*Prešporský candrbál,Bratislava
*Festival orientálnej kultúry, Bratislava
*trojdňové hradné dni v Starej Ľubovni
*školský Talent roka 2011,Pko Prešov
*ples PUFF
*Silvester penzión Boudica-Gregorovce,
*Silvester-lyžiarske stredisko Poráč

2010
*ples v Giraltovciach
*ples Sou služieb Prešov
*ples Budimír
*košický rybársky ples
*ples Rožkovany
*firemný večierok Ropo,Ikaro
*ples Olcnava
*ORIENTÁLNY VEČER S FATIMOU II-druhý ročník autorského tanečného galaprogramu tanečníc Fatimy a jej vzácnych hostí
*Liptov orient festival-celoslovenská súťaž v orientálnom tanci
*Jánska noc v Starej Ľubovni,hodinový autorský program skupiny Fatima
*Dni mesta Prešov,Trojičný jarmok v Prešove
*Poľsko Lesko
*obecné slávnosti Rožkovany
*tanečná show skupiny Šeherezáda Košice a orientálnych tanečníc z východného Slovenska"1000 a jedna noc"
*futbalová 11-tka roka 2010

2009
*plesy v Prešove, Lemešanoch, Brestove, Jaklovciach, Hermanovciach
*Orientálny sen VII, Bratislava-tanečná prehliadka orientálnych klubov a skupín z celého Slovenska
*Deň detí v Maxe, Prešov
*dni mesta Revúca,40minútový kompletný program
*záverečný absolventský koncert Zuš J.Poschla v Prešove, PKO Čierny Orol
*slávnostná výročná schôdza odborových organizácii Prešova
*Sen noci svätojánskej,2hodinový autorský program skupiny Fatima a jej hostí pod hradom Ľubovňa v Starej Ľubovni
*hradné dni na hrade Ľubovňa,10 vystúpení vrámci víkendu na hrade
*zraz motorkárov Sigord 2009
*"Do školy s úsmevom"-polhodinový program Zuš J.Poschla na námestí Prešova
*firemný deň Slovenských teplární v Košiciach
*hradné dni na zrúcaninách Kamenického hradu
*jarmočný program na námestí v Starej Ľubovni
*vystúpenie na podporu Domova dôchodcov v Prešove
*ples v Kaľave

2008
*plesová sezóna-plesy univerzity PU,Lemešany,Zemplínska Šírava,Kuková, Budimír, Giraltovce
*deň otcov v Jaklovciach, 10minútový tanečný program
*Orientálny sen noci svätojánskej-4hodinový autorský program v spolupráci so šermiarmi a inožánrovými tanečnými skupinami
*Karibský večer Varhaňovce-latino,orient a ohňová show pri výnimočnej firemnej príležitosti
*Deň múzea v kaštieli Strážky pri Kežmarku, 40minútový tanečný program
*Silvester v hoteli Slovan v Trenčianskych Tepliciach, 20minútový program

2007
*plesy v Prešove a v Župčanoch, Krompachy,Humenné
*Valentínsky večierok na MÚ v Bardejove,10minútový slávnostný program
*Orientálny večer s Fatimou-autorský tanečno-hudobno-divadelný večer tanečníc skupiny Fatima
a ich hostí, žánrová prvotina vrámci mesta Prešov
*Stará Ľubovňa-2dni múzeí na hrade,celodenné vystúpenia pre jednotlivé skupiny turistov
*deň svätého Vavrinca-program na námestí Bardejova s účasťou televízie Markíza,20minútový tanečný program


2006
*vystúpenia na prešovských plesoch tanečníkov,cukrárov,pekárov, poľovníkov, vojakov, rusínov, zubárov
*Príbeh Spišského hradu-festival zameraný na historické fakty o Spišskom hrade,30minútový tanečný program
*Muráňsky hrad a dni obce Muráň-historický sprievod a 20minútový program
*festival skupín historického šermu pod hradom Ľubovňa, 10minútový program
*Jasmínin sen, Bratislava-Janette sólové vystúpenie na tanečnej prehliadke orientálnych tancov



2005
*Rolandove hry-hodinový tanečný program na námestí Bardejova, pri príležitosti historickej oslavy rytiera Rolanda
*Dni Pereša pri Košiciach-slávnosti obce,20minútový tanečný program
*Dni mesta Spišské Podhradie, oslava výročia skupiny historického šermu Páni Spiša,20minútový tanečný program
*Silvester na Zemplínskej Šírave,30 minútový slávnostný otvárací a nočný program



2004
*festival historického šermu a ľudových remesiel na Spišskom hrade,30minútový tanečný program
*Magická Levoča-dni mesta, 30minútový otvárací a nočný program
*festival skupín historického šermu v Košiciach, 20minútový program

 
28-04-2009


Späť
Partneri:
 
 
 
 
 
  OrientTanec.sk